Serdecznie pozdrawiam

i zapraszam do współpracy!

Dlaczego to tak ważne

 

Fotografia w moim wydaniu to odcięcie się od wszystkiego. Może być naprawdę źle, wiadomo, każdy ma swoje problemy. Może się walić, palić, ale sesja to świętość. Czuję się wtedy zupełnie inną osobą. Już w trakcie sesji nie mogę doczekać się aż usiądę do obróbki. Kocham udoskonalać te kadry, nadawać im jeszcze większy nastrój. Kiedy robię reportaż, uwielbiam „z ukrycia” łapać czyjeś emocje i niekiedy wczuwać się w to, co oni czują.

 

 

To właśnie pasja

 

Kocham swoją pracę przede wszystkim dlatego, że robię rzeczy naprawdę istotne i wartościowe. Poznaję wielu wspaniałych ludzi, przeżywam wraz z nimi najważniejsze i najpiękniejsze momenty w ich życiu, a przy okazji tworzę dla nich cenną pamiątkę na długie lata.

 

 

„Fotografia nie jest związana z patrzeniem, lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym, na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić, aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia, cokolwiek odczuwali”

Jak pracuję

1.

Staram się pracować wyłącznie w świetle naturalnym, aby jak najlepiej oddać atmosferę miejsca i zminimalizować świadomość obecności fotografa. Z flesza korzystam jedynie przy słabym oświetleniu bądź do uwieczniania dynamicznych scen.

2.

Wykonując reportaż ślubny, przedstawiam historię Waszego ślubu od przygotowań aż do godz. 00:30 w nocy. Zależy mi, abyście czuli się naturalnie i swobodnie, dlatego działam dyskretnie i nie ingeruję w zdarzenia.

4.

Podczas sesji plenerowych staram się pokazać ludzi, jak gdyby nie pozowali, nawet jeśli sytuacja rzeczywiście została przeze mnie zainscenizowana.

3.

Fotografuję pełno-klatkową lustrzanką firmy Canon.

O mnie

Dowiedz się więcej o mnie i o mojej pasji

Które z moich zdjęć jest moim ulubionym?

To, które zrobię jutro.

 

~ Imogen Cunningham

Wiktoria Fasiczka Fotografia  |  2020  |  Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione.  |  Polityka prywatności >>

Wiktoria Fasiczka Fotografia  |  2020

Wszystkie prawa zastrzeżone.

Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione.

Polityka prywatności >>

 

Realizacja: ColinMedia.pl

Realizacja: ColinMedia.pl